Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised Võrkpallurid lõpetasid teise ringi kaotusega

Võrkpallurid lõpetasid teise ringi kaotusega

Möödunud pühapäeval tõmmati joon alla Schenkeri liiga põhiturniiri teise ringi mängudele. 17 kaotuse järel teenis esimese võidu Valio Võru Võrkpalliklubi ja kahjuks osutus kaotajaks pooleks Rakvere Fruit Xpress.

argaiv1105

Viiegeimiliseks kujunenud kohtumises võitsid rakverlased esimese geimi 27:25 ja neljanda 25:22, ülejäänuis domineerisid aga lõunaeestlased kindlalt, andes Rakvere meeskonnale vastavalt 16 ja 19 punkti ning lõpetasid mängu viienda geimi võiduga 15:10.

Rakvere kasuks kogus Kaarel Pomerants 15 punkti.

Võru võidu võti peitus igati korralikus vastuvõtus (82 protsenti), rünnakul realiseerisid nad 42 protsenti tõstetest. Rakvere samad näitajad olid vastavalt 72 ja 37 protsenti. Blokis tegi Rakvere meeskond korraliku esituse, jäädes peale 15-11.

Kahe ringi järel jätkab turniiritabeli tipus 44 punkti kogunud Pärnu VK, Tallinna Selver jääb teisena maha viie ja Riia Lase kolmandana kaheksa punktiga.

TTÜ, kelle peatreeneriks sai Rakverest sirgunud Janis Sirelpuu, on 35 punktiga neljas ning Bigbank Tartu 24 punktiga seitsmes. Rakvere Fruit Xpressil on 10 punkti ja 9. koht, kümnendal kohal paikneval Valio Võru VKl on 3 punkti.

Kolmanda ringi mängud algavad juba 19. jaanuaril.