Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised Rakvere võrkpallimehed lõpetasid Võru järel kuuendana

Rakvere võrkpallimehed lõpetasid Võru järel kuuendana

Eesti võrkpallimeistrivõistluste viies koht kuulub sel hooajal Valio Võru VK meeskonnale, kes ületas kahe võiduni peetud 5.-6. koha seeria teise mängus Rakvere Fruit Xpressi 3:0.

argaiv1105

Avakohtumine Rakveres andis võrulastele 3:2 paremuse.

Neljapäeval Võrus toimunud mängu esimene geim kulges tasavägises rütmis kuni viigiseisuni 16:16, seejärel hakkas tööle võõrustajate blokk ja geimi lõpp kuulus neile 25:21. Teises geimis jäid külalised kohe alguses taha 2:8, 4:13 ning kaotasid selle lõpuks kaheksa punktiga 17:25.

Kolmandas geimis hoidis Rakvere meeskond pikalt initsiatiivi, kuid lubas siis vastastel viigistada 22:22 ja lõpetada kohtumine 25:23 geimivõiduga.

Rakverlastel andis tunda nende liidri, vigastatud Elia Lulla puudumine. Tema eemalejäämisel kerkisid võrdselt 11 punktiga resultatiivsemateks Rauno Tamme ja tänavu episoodiliselt mänginud Virko Vantsi.

Võitjatele tõid Andris Õunpuu 12 ning Kaido Treima ja Kaur Koiduste üheksa punkti.

Väljakuperemehed ületasid külalisi nii vastuvõtul kui ka rünnakul, blokist teeniti kolme geimiga koguni 16 punkti rakverlaste kümne vastu.