Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised L-Viru võrkpalliuudised Poisid võistlesid Rakvere karikale

Poisid võistlesid Rakvere karikale

Lõpule jõudis 5-etapiline noorte võrkpalliturniir Rakvere Karikas, millest võtsid osa kahe vanusegrupi poisid.

argaiv1677

Viie etapi kokkuvõttes võitis 1998.-1999. aastal sündinud poiste esikoha Narva SK Energia I võistkond, järgnesid Rakvere Spordikooli I võistkond ja Võru Spordikool.

2000. aastal sündinud ja nooremate poiste parim oli Pärnu Spordikool, Rakvere Spordikooli I võistkond saavutas teise ning Võru Spordikooli I võistkond kolmanda koha.

1998.-1999. aastal sündinud poiste vanusegrupi viie etapi  paremusjärjestus:

1. Narva SK Energia I (Valentin Kordas, Aleksandr Tress, Ilja Hodjuk, Dmitri Korotkov, Nikolai Moissejev, Jegor Šeldjakov, Aleksei Bezbordov, Nikita Panassenko, treener Andrei Mihhin)

2. Rakvere Spordikool I (Renno Laaniste, Siim Umerov, Kevin Kivro, Deivid Armulik, Mario Vool, Karlo Remy Kallend, Martin Borovik, treener Mati Merirand)

3. Võru Spordikool (Edvin Raag, Karel Räppo, Albert Hurst, Hannes Eskla, Martti Klemets, Marti Meier, Kaspar Süvaorg, Rasmus Rohumets, Tarvo Täht, treener Aksel Saal)

4. Rakvere Spordikool II
5. Narva SK Energia II (Mihhin)
6. Pärnu Spordikool (osales kahel etapil)
7. Audentese SK (osales kahel etapil)

 
2000. aastal sündinud ja nooremate poiste vanusegrupi (minivõrkpall) viie etapi paremusjärjestus:

1. Pärnu Spordikool (Märt Tammearu, Andero Karuks, Richard Voogel, Simo Kaljulaid, Allar Keskülla, Artur Riis, Hendrik Madisson, treener Toomas Jasmin)

2. Rakvere Spordikool I (Tony Tammiksaar, Markus Puusaar, Margo Orav, Sander Pritsik, Romet Viiber, Rainer Liinve, treener Hendrik Kurik )

3. Võru Spordikool I (Priit Tigane, Tanel Peelo, Harry Lusbo, Kevin Kaurson, Andreas Kaaver, Renori Loorits, treener Aksel Saal)

4. Narva SK Energia (Bogdanov)
5. Kadrina I
6. Narva SK Energia (Mihhin)
7. Rakvere Spordikool II
8. Kadrina II
9. Võru Spordikool II
10. Kadrina III
11. Audentese Spordikool (osales kahel etapil)
12. Tartu Kalev SK (osales ühel etapil)

27.03.2013
Ain Võsu, volley.ee

 

Jaga Virumaa võrkpalli!