Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised L-Viru võrkpalliuudised Rahvaliiga teises grupis võidutses Ametikool

Rahvaliiga teises grupis võidutses Ametikool

Lääne-Virumaa võrkpalli rahvaliiga teises tugevusgrupis selgusid hiljuti 1.-7. koha meeskonnad. Võidu pälvis otsustavas faasis kõik kuus kuus kohtumist enda kasuks kallutanud Rakvere Ametikool.

argaiv1677

Teisena järgnes kutseõppuritele viis võitu teeninud Massive (omavaheline mäng lõppes 2:3) ning kolmandana nelja võidu ja kahe kaotusega Laekvere (kaotas Massivele 1:3 ja Rakvere Ametikoolile 2:3).

Põnevust jagus 4.-6. koha järjestamisel, kus kolm meeskonda said kõik võrdselt kaks võitu ja neli kaotust ning lõppjärjestuse selgitamiseks tuli arvutada geimide suhet. See andis eelise Triigile (0,75), Karkuse (0,71) ja Tõrremäe II (0,5) ees.

Seitsmenda koha pälvis võiduta jäänud Avinurme.

Rahvaliiga teise tugevusgrupi 8.-14. koha järjestuse lõpliku pingerivi selgitamiseks seisab ees veel vaid üks matš, milles Tamsalu võõrustab Väike-Maarja Päästekooli.

Selle mängu tulemusest sõltuvad 9.-12. koha meeskonnad. Nendele positsioonidele pretendeerivad lisaks kahele eelpoolnimetatud tiimile veel SVK II ja Kadrina keskkool.

8. koha kindlustas endale täisedu kuue võiduga Rakvere Spordikooli B-vanuseklassi meeskond, kaks viimast on ühe võidu saavutanud Haljala ning võiduta jäänud Simuna.

 

Jaga Virumaa võrkpalli!