Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Juhendid Lääne-Virumaa 2014. aasta Rahvaliiga juhend

Lääne-Virumaa 2014. aasta Rahvaliiga juhend

Prindi

LÄÄNE-VIRU MAAKONNA 2014.a. MEESTE VÕRKPALLI RAHVALIIGA JUHEND

argaiv1677

 

I EESMÄRK:

1.Populariseerida vórkpallimängu maakonnas.2.Anda maakonna harrastussportlastele võistlemise võimalusi. 3.Selgitada maakonna 2014.a rahvaliiga võitjad.

II KORRALDAMINE: Rahvaliigat korraldab MTÜ Võrkpalliklubi Rivaal.Võistluste peakohtunik on Mati Merirand.

III AEG JA KOHT:

Mängud peetakse vastavalt ajakavale, oktoober 2013.a.- aprill 2014.a. võistlustest osavõtvate võistkondade väljakutel.

IV OSAVÕTJAD:

Rahvaliigast võtavad osa meeskonnad, kes on komplekteeritud mängijatest: 1. Elavad või töötavad Lääne-Virumaal; 2. On läinud õppima; 3. On spordiklubi liikmed vói spordikooli õpilased. Võistkondades ei tohi mängida Schenker Liiga mängijad v.a. noored. Erandkorras on lubatud peakohtuniku loal osaleda erinevates võistkondades. Registreerida võib kuni 12 mängijat. Võistkonna nimeline ülesandmisleht (treeningtundide ajad ja kontaktisiku aadress ning telefon) saata aadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või tuua Rakvere Spordikooli (Rakvere Spordihalli II korrus) hiljemalt 20.oktoober 2013.a..

V VÕISTLUSSÜSTEEM:

Võistkonnad on jagatud eelmise hooaja rahvaliiga tulemuste põhjal kolme gruppi ( vastavalt 5,6,5). Mängitakse kokku kolm ringi ja medalimängud. Peale I ringi mänge vahetavad I grupi 4.- 5.koht ja II grupi I-II koht ning II grupi 5.-6.koht ja III grupi I-II koht kohad tabelis.

Sama toimub ka pärast II ringi. III ringiga selgub üldine paremusjärjestus.

Medalimängudes selgitavad I grupis I - II kohale tulnud meeskonnad üldvõitja. III- IV kohale tulnud meeskonnad selgitavad ponksmedali.

Medalimängud toimuvad ühest mängust turniiri kõrgemal kohal lõpetanud meeskonna väljakul.

VI MAJANDAMINE:

Võistkonna osavõtumaks on 160.-eurot tasuda hiljemalt 10.novemriks 2013.a. Antud summa palume üle kanda MTÜ Võrkpalliklubi Rivaal arveldusarvele nr. 221010971429 Swedpank. Osavõtumaksu on võimalik tasuda ka sularahas.

VII AUTASUSTAMINE:

Rahvaliiga kolme paremat meeskonda autasustatakse karika, diplomi ja meenega, meeskonna liikmeid diplomi ja medaliga.

VIII ÜLDISELT: Mängitakse Eestis ametlikult kasutusel olevate võistluspallidega. Kõik juhendis määratlemata või vaidlusalased küsimused lahendab peakohtunik.

Mängitakse vastavalt rahvusvahelistele võistlusmäärustele .

Kõikide mängude tulemused teatada koheselt peakohtunik Mati Merirannale tel. 51 02457

või e-posti aadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kohtunike tasu maksmine toimub korrektselt esitatud võistlusprotokollide alusel, aadressil Kastani 12, Rakvere Spordikoolis ( Rakvere Spordihallis).

Viimati uuendatud Reede, 17 Oktoober 2014 13:11  

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!