Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Ajakavad ja tabelid Lääne-Virumaa 2014. aasta Rahvaliiga

Lääne-Virumaa 2014. aasta Rahvaliiga

Prindi

I RING
II RING
III RING

argaiv1677

 

Lääne - Virumaa 2014.aasta Rahvaliiga I ring

I grupp

Kirde KRK Kadrina
Tõrremäe I Sõmeru/Rivalte Mets
SVK I

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina-Kirde KRK N 24.10 18.30 Kadrina Kk. 0:3
Tõrremäe I - SVK I N 24.10 20.00 Rahu hall 3:0

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Sõmeru/Rivalte Mets-SVK I K 30.10 20.00 Sõmeru kool 3:0
Kirde KRK-Tõrremäe I
K 04.12 20.00 Tapa 3:1

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kide KRK-Sõmeru/Rivalte Mets K 06.11 20.00 Tapa 3:1
Kadrina -Tõrremäe I N 07.11 18.30 Kadrina Kk 3:1

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
KirdeKRK-SVK I K 13.11 20.00 Tapa 3:0
Kadrina-Sõmeru/Rivalte Mets N 14.11 18.30 Kadrina Kk 2:3

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe I-Sõmeru/Rivalte Mets N 21.11 20.00 Rahu hall 3:1
Kadrina- SVKI N 21.11 18.30 Kadrina Kk 3:0

 

Turniiritabel I alagrupp I ring



1 2 3 4 5 punktid suhe koht
1 KirdeKRK x 3:0 3:1 3:1 3:0 8 12:2 I
2 Kadrina 0:3
x 3:1 2:3 3:0 6 8:7 II-III
3 Tõrremäe I 1:3
1:3 x 3:1 3:0 6 8:7 II-III
4 Sõmeru/Rivalte Mets 1:3
3:2 1:3 x 3:0 6 8:8 4.
5 SVK I 0:3 0:3 0:3 0:3 x 4
0:12 5.

 

II grupp

Rakvere Ametikool Tõrremäe II
Päästekool/Triigi Rakvere Spordikool
Karkuse Laekvere

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere SK - Karkuse E 21.10 18.00 Spordihall 0:3
Päästekool/Triigi- Rakvere AK K 23.10 19.00 V.Maarja 2:3
Laekvere-Tõrremäe II K 23.10 19.30 Muuga 3:1

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK-Spordikool E 28.10 19.00 Spordihall 3:1
TõrremäeII- Päästekool/Triigi N 31.10 20.00 Rahu hall 1:3
Karkuse-Laekvere N 31.10 19.00 Spordihall 3:0

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK- Karkuse E 04.11 19.00 Spordihall 2:3
Tõrremäe II- Spordikool E 04.11 20.00 Rahu hall 1:3
Päästekool/Triigi-Laekvere K 06.11 19.00 V.-Maarja 3:1

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe II-Karkuse E 11.11 20.00 Rahu hall 2:3
Spordikool- Päästekool/Triigi E 11.11 18.00 Spordihall 1:3
Laekvere-Rakvere AK K 13.11 19.30 Muuga 3:1

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK-Tõrremäe II E 18.11 19.00 Spordihall 1:3
Spordikool-Laekvere E 18.11 18.00 Spordihall 0:3
Päästekool/Triigi-Karkuse K 20.11 19.00 V.Maarja 3:0

 

Turniiritabel II alagrupp I ring



1 2 3 4 5 6 punktid suhe koht
1 Rakvere Ametikool x 1:3 3:2 3:1 2:3
1:3 7
10:12
4.
2 Tõrremäe II 3:1
x 1:3 1:3 2:3 1:3
6
8:13
5.
3 Päästekool/Triigi 2:3 3:1 x 3:1 3:0 3:1 9 14:6 I
4 Rakvere SK 1:3 3:1 1:3 x 0:3 0:3 6 5:13 6.
5 Karkuse 3:2
3:2
0:3 3:0
x 3:0
9
11:7 II
6 Laekvere 3:1 3:1 1:3 3:0 0:3 x 8
10:8 III

 

III grupp

Tamsalu Haljala
SVK II Simuna
Kadrina Keskkool

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Haljala -SVK II E 21.10 18.10 Haljala 3:0
Simuna -Tamsalu K 23.10 19.30 Simuna 0:3

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Haljala -Simuna E 28.10 18.00 Haljala 3:0
Kadrina KK-Tamsalu T 29.10 18.30 Kadrina 0:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Kk -Haljala T 05.11 18.30 Kadrina kk 0:3
Simuna - SVK II K 06.11 19.30 Simuna 0:3

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Simuna-Kadrina K 13.11 19.30 Simuna 0:3
Tamsalu-SVKII L 16.11 15.00 Tamsalu 3:0

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina-SVKII T 19.11 18.30 Kadrina Kk 3:0
Tamsalu-Haljala L 23.11 15.00 Tamsalu 3:0

 

Turniiritabel III alagrupp I ring



1 2 3 4 5 punktid suhe koht
1 Tamsalu x 3:0
3:0
3:0 3:0 8 12:0 I
2 Haljala 0:3 x 3:0 3:0 3:0 7
9:3 II
3 SVK II 0:3 0:3 x 3:0 0:3 5 3:9 4.
4 Simuna 0:3 0:3 0:3 x 0:3 4
0:12 5.
5 Kadrina KK 0:3 0:3 3:0 3:0 x 6
6:6
III

 

Lääne - Virumaa 2014.aasta Rahvaliiga II ring

I grupp II ring

Kirde KRK Päästekool/Triigi
Kadrina Karkuse
Tõrremäe I

 

1. voor
nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Päästekool/Triigi- Tõrremäe I
K 15.01
19.00 V.-Maarja
3:2
Kadrina-Karkuse
N 16.01
18.30
Kadrina Kk.
3:0

 

2. voor
nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kirde KRK-Kadrina
K 22.01 20.00
Tapa
3:1
Karkuse-Tõrremäe I
N 23.01 19.00
Spordihall
0:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Päästekool/Triigi -Karkuse K29.01 19.00 V.-Maarja
2:3
Tõrremäe I-Kirde KRK N 30.01 20.00
Rahu hall
2:3

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
KirdeKRK-Päästekool/Triigi
K 05.02
20.00 Tapa 3:0
Tõrremäe-Kadrina
N 06.02 20.00 Rahu hall 1:3

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina-Päästekool/Triigi N13.02 18.30 Kadrina 3:0
Karkuse-Kirde KRK N 13.02
19.00
Spordihall
1:3

 

Turniiritabel I alagrupp II ring



1 2 3 4 5 punktid suhe koht
1 KirdeKRK x 3:1 3:2 3:0 3:1 8 12:4 I
2 Kadrina 1:3
x 3:1 3:0 3:0 7 10:4 II
3 Tõrremäe I 2:3 1:3 x 2:3 3:0 5 8:9 III
4 Päästekool/Triigi 0:3 0:3
3:2 x 2:3 5
5:11 4.
5 Karkuse 1:3 0:3 0:3 3:2 x 5 4:11 5.

 

II grupp II ring

Sõmeru/Rivalte Mets Rakvere AK
SVK I Tamsalu
Laekvere Haljala

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Haljala-Sõmeru/Rivalte Mets
E 13.01
18.00
Haljala
0:3
Rakvere AK-Laekvere
E 13.01 19.00 Spordihall 3:1
Tamsalu-SVK I
L 18.01 15.00 Tamsalu 3:0

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK-Haljala E 20.01 19.00 Spordihall 0:3
Sõmeru/Rivalte Mets- SVK I K 22.01 20.00
Sõmeru 3:0
Laekvere-Tamsalu
K 22.01 19.30
Muuga 3:2

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Haljala-SVK I E 27.01
18.00
Haljala
3:2
Laekvere-Sõmeru/Rivalte Mets E 27.01
19.30 Muuga 3:0
Tamsalu-Rakvere AK L 01.02 15.00 Tamsalu 3:0

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK-Sõmeru/Rivalte Mets E 03.02 19.00 Spordihall 0:3
Haljala-Tamsalu
E 03.02
18.00
Haljala 3:2
Laekvere-SVK I
K 05.02
19.30 Muuga

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK-SVK I E 10.02 19.00 Spordihall 2:3
Haljala-Laekvere E 10.02 18.00 Haljala 2:3
Tamsalu-Sõmeru/Rivalte Mets L 15.02 15.00 Tamsalu 0:3

 

Turniiritabel II alagrupp II ring



1 2 3 4 5 6 punktid suhe koht
1 Sõmeru/Rivalte Mets x 3:0 0:3 3:0 3:0
3:0 9
12:3 I
2 SVK I 0:3
x 0:3 3:2 0:3 2:3 6
5:14
6.
3 Laekvere 3:0 3:0
x 1:3 3:2
3:2
9
13:7
II
4 Rakvere AK 0:3 2:3 3:1
x 0:3
0:3 6 5:13 5.
5 Tamsalu 0:3 3:0 2:3 3:0 x 2:3 7 10:9 4.
6 Haljala 0:3
3:2
2:3 3:0 3:2 x 8 11:10 III

 

III grupp II ring

Tõrremäe II SVK II
Rakvere SK Simuna
Kadrina KK

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere SK-Simuna
K 08.01
18.00
Spordihall
3:2
Kadrina Kk-SVK II N 09.01 18.30 Kadrina Kk 3:1

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina-Simuna T 21.01 18.30 Kadrina 3:0
Tõrremäe II-Rakvere SK
E 20.01
20.00
Rahu hall
1:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Kk-Tõrremäe II T 04.02 18.30 Kadrina Kk 1:3
Simuna-SVK II K 05.02 19.30 Simuna 1:3

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe II-SVK II
E 13.01
20.00
Rahu hall
3:1
Rakvere SK-Kadrina Kk E 13.01 18.00
Spordihall 0:3

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere Sk-SVK II
E 27.01
18.00
Spordihall
3:0
Simuna-Tõrremäe II K 29.01 19.30 Simuna 0:3

 

Turniiritabel III alagrupp II ring



1 2 3 4 5 punktid suhe koht
1 Tõrremäe II x 1:3 3:1 3:1 3:0 7 10:5(2) II
2 Rakvere SK 3:1 x 0:3 3:0
3:2
7
9:6(1,5)
III
3 Kadrina Kk 1:3 3:0 x 3:1 3:0 7
10:4(2,5)
I
4 SVK II 1:3 0:3 1:3 x 3:1 5

4.
5 Simuna 0:3 2:3 0:3 1:3 x 4

5.

 

Lääne - Virumaa 2014.aasta Rahvaliiga III ring

I grupp III ring

Kirde KRK Sõmeru/Rivalte Mets
Kadrina Laekvere
Tõrremäe I

Play-offid:

I-II koht Sõmeru/Rivalte Mets (I koht) - Kirde Kide KRK (II koht) 3:1

III-IV koht Laekvere (III koht) - Tõrremäe I (4.koht) 3:1

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere-Sõmeru/Rivalte Mets K 05.03
19.30 Muuga 1:3
Tõrremäe I-Kirde KRK N 10.04 20.00 Rahu hall
0:3

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kirde KRK-Laekvere K 26.03 20.00 Tapa 3:2
Kadrina-Sõmeru/Rivalte Mets
N 13.03
18.30
Kadrina
1:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kirde KRK-Sõmeru/Rivalte Mets
K 19.03
20.00
Tapa
0:3
Kadrina - Tõrremäe I N 20.03 18.30 Kadrina 2:3

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere-Kadrina E 24.03 19.30 Muuga 3:0
Tõrremäe I-Sõmeru/Rivalte Mets N 27.03 20.00 Rahu hall 3:1

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina -Kirde KRK
N 27.02
18.30
Kadrina 0:3
Laekvere-Tõrremäe K 09.04 19.30 Muuga 3:0

 

Turniiritabel I alagrupp III ring



1 2 3 4 5 punktid suhe koht
1 Kirde KRk x 3:0
3:0
0:3
3:2 7 9:5 (II)
2 Kadrina 0:3
x 2:3 1:3 0:3 4 3:12 (5.)5.
3 Tõrremäe I 0:3 3:2
x 1:3 0:3 5 4:11 (4.)
4 Sõmeru/Rivalte Mets 3:0 3:1 3:1 x 3:1 8 12:3 (I)
5 Laekvere 2:3 3:0 3:0 1:3 x 6 9:6 (III)

 

II grupp III ring

Päästekool/Triigi Tamsalu
Karkuse Kadrina Kk
Haljala Tõrremäe II

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Karkuse-Kadrina Kk E 03.03 19.30
Spordihall
1:3
Päästekool/Triigi-Tõrremäe II K 05.03 19.00 V-Maarja 3:1
Tamsalu-Haljala
N 20.03

Tamsalu
3:2

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe II-Tamsalu E 10.03
20.00
Rahu hall
0:3
Päästekool/Triigi-Karkuse
N 20.03
19.00
V.-Maarja
0:3
Kadrina Kk-Haljala
T 11.03 18.30 Kadrina 0:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Haljala-Päästekool/Triigi kokkuleppel
18.00
Haljala
3:2
Tamsalu-Kadrina Kk L 22.03 15.00
Tamsalu
3:1
Tõrremäe II-Karkuse N 27.02 20.00 Rahu hall 0:3

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Kk-Tõrremäe II T 25.03 18.30 Kadrina 2:3
Päästekool/Triigi-Tamsalu K 02.04 19.00 V.-Maarja 0:3
Karkuse-Haljala N 27.03 19.00 Spordihall 1:3

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tamsalu-Karkuse L 29.03 15.00 Tamsalu 3:0
Haljala-Tõrremäe II E 31.03 19.00 Haljala 3:2
Kadrina Kk-Päästekool/Triigi T 25.02 18.30
Kadrina 3:1

 

Turniiritabel II alagrupp III ring



1 2 3 4 5 6 punktid suhe koht
1 Päästekool/Triigi x 0:3 2:3 0:3 1:3 3:1 6 6:13 (5.)10.
2 Karkuse 3:0 x 1:3 0:3 1:3 3:0 7 8:9 (III)8.
3 Haljala 3:2 3:1 x 2:3 3:0
3:2
9 14:7 (II) 7.
4 Tamsalu 3:0 3:0 3:2
x 3:1 3:0
10 15:3 (I) 6.
5 Kadrina Kk 3:1 3:1 0:3 1:3 x 2:3
7 9:11 (4.)9.
6 Tõrremäe II 1:3 0:3 2:3 0:3 3:2 x 6 6:14 (6.)11.

 

III grupp III ring

Rakvere AK SVK II
SVK I Simuna
Rakvere Spordikool

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK-SVK I
E 03.03
18.30
Sordihall 3:1
Rakvere SK-Simuna
K 05.03 17.30 Spordihall 3:0

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
SVK II- SVK I T 22.04 18.30 Spordihall 3:0
Simuna-Rakvere AK E 17.03 19.30 Simuna 0:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Simuna-SVK I K 19.03 19.30 Simuna 0:3
Rakvere SK-SVK II N 20.02 18.00 Spordihall 3:1

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK-SVK II E 24.03 18.30 Spordihall 3:0
Rakvere SK -SVK I
K 26.03
18.00 Spordihall 3:1

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Simuna-SVK II
E 02.04 19.30
Simuna
2:3
Rakvere SK -Rakvere AK K 26.02
18.00 Spordihall 0:3

 

Turniiritabel III alagrupp III ring



1 2 3 4 5 punktid suhe koht
1
Rakvere AK x 3:1 3:0 3:0 3:0 8 12:1 (I) 12.
2
SVK I 1:3
x 1:3 3:0 3:0 6 8:6 (III) 14.
3
Rakvere SK 0:3 3:1 x 3:1 3:0
7 9:5 (II) 13.
4
SVK II 0:3 0:3 1:3 x 3:2 5 4:11 (4.) 15.
5
Simuna 03 0:3 0:3 2:3 x 4 2:12 (5.) 16.
Viimati uuendatud Neljapäev, 08 Mai 2014 09:48  

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!