Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised U-14 minivõrkpalli meistrivõistlused ja mikroliiga festival

U-14 minivõrkpalli meistrivõistlused ja mikroliiga festival

30.mai kuni 01.juuni toimus Võrus Eesti noorte U-14 vanuseklassi minivõrkpalli meistrivõistluste finaalturniir.Võistlustel osales 16 poiste ja 16 tüdrukute võistkonda.

argaiv1105

Rakvere Spordikooli poiste I võistkond läbis alagrupiturniiri ja veerandfinaali edukalt, kogudes 7 võitu ja jõudsid nelja parema hulka. Esineliku esimeses mängus alistati Selver Tallinn 2:0. Teises mängus jäädi ülinapilt alla SK Tatsile, esimene geim 29:31, teine geim kaotati 23:20 eduseisust 24:26. Kolmandas finaalmängus tuli tunnistada Pärnu Spordikooli paremust, kes kokkuvõttes saavutas I koha. Võrdselt 3 võitu kogunud võistkondadest sai II koha Selver Tallinn, III koht kuulus Rakvere Spordikooli I võistkonnale ja 4. koht SK Tatsile.Rakvere Spordikooli võistkonnas mängisid Tony Tammiksaar, kes tunnistati ka parimaks mängijaks, Romi Aros, Rainer Liinve, Kristjan Kraus, Ivory Õuekallas,Martin Stadnik,treener Mati Merirand.

Tubli 6.koha saavutas Kadrina Keskkooli võistkond, koosseisus Aleks Uusküla,Kristjan Metsoja, Markus Julius Holmberg, Kalev Rannar Müntser,Gustav Lankei, treener Jaan Rummi.

Edukalt läks Rakvere Spordikooli tüdrukute võistkonnal, kes tuli U-14 vanuseklassi meistriks.

28.mail toimus Kohila välisväljakutel võrkpalli mikroliiga festival 1.-3.klassi lastele.

Mati Meriranna juhendamisel osales sellel turniiril Rakvere Spordikooli poiste võistkond, kes saavutas oma esimesel vabariiklikul võistlusel 4.koha. Võistkonnas mängisid Marten Mikker,

Rauno Kroos,Tanel-Jaagup Sillajõe,Henri Ljaš,Hannes Holm,Mikk Bobõlski,Vairo Sursu,Martin Selgmäe