Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Ajakavad ja tabelid Lääne-Virumaa 2015. a. Rahvaliiga

Lääne-Virumaa 2015. a. Rahvaliiga

Prindi

I RING
II RING- selgitati maakonna 2015.a. meeste rahvaliiga paremusjärjestus(vaata allpool).

argaiv1677

Lääne - Virumaa 2015. aasta Rahvaliiga I ring

I grupp

A ) Laekvere E ) Spordikool
B ) Tõrremäe F ) SVK II
C ) Kadrina G ) Vinni Sport
D ) Rakvere Ametikool (AK) H ) Estonian Cell

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere - Estonian Cell E 27.10 19.30 Muuga 3:0
Tõrremäe - SVK II E 27.10 20.00 Rahu hall 3:0
Rakvere AK - Vinni Sport E 27.10 18.30 Rakvere Spordihall 3:1
Spordikool - Kadrina K 29.10 18.00 Rakvere Spordihall 0:3

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Estonian Cell-Vinni Sport E 03.11 18.00 Kunda 2:3
Rakvere AK - Spordikool
E 03.11 18.30 Rakvere Spordihall 3:0
Tõrremäe -Kadrina E 03.11 2.00 Rahu hall 3:1
SVK II - Laekvere N 06.11 18.30 Rakvere Spordihall 3:2

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Estonian Cell - SVK II E 10.11 18.00 Kunda SH 1:3
Spordikool - Vinni Sport K 12.11 18.00 Rakvere Spordihall 1:3
Kadrina - Laekvere T 09.12 18.30 Kadrina kool 3:0
Tõrremäe- Rakvere AK N 13.11 20.00 Rahu hall 3:0

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool - Estonian Cell K 19.11 18.00 Rakvere Spordihall 3:2
Kadrina - SVK II T 18.11 18.30 Kadrina kool 3:0
Laekvere -Rakvere AK K 19.11 19.30 Muuga 3:0
Vinni Sport - Tõrremäe N 20.11 20.00 Vinni SH 0:3

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-laekvere T 25.11 18.00 Rakvere Spordihall 0:3
Estonian Cell-Tõrremäe K 26.11 18.00 Kunda SH 0:3
Vinni Sport -SVK II N 27.11 20.00 Vinni SH 3:1
Kadrina Rakvere AK T 02.12 18.30 Kadrina 3:0

 

6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Estonian Cell-Rakvere AK K 03.12 18.00 Kunda SH 1:3
Spordikool-SVK II K 10.12 18.00 Rakvere Spordihall 3:0
Laekvere-Tõrremäe K 03.12 19.30 Muuga 3:0
Vinni Sport -Kadrina N 04.12 20.00 Vinni SH 0:3

 

7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK - SVK II E 08.12 18.30 Rakvere Spordihall 3:0
Kadrina - Estonian Cell N 11.12 18.30 Kadrina kool 3:1
Vinni Sport - Laekvere N 11.12 20.00 Vinni SH 3:2
Tõrremäe -Spordikool N 11.12 20.00 Rahu hall 3:0

 

Turniiritabel I alagrupp I ring



1 2 3 4 5 6 7 8 punktid suhe koht
1 Laekvere x 3:0
0:3
3:0
3:0
2:3
2:3
3:0
14 16:9 III
2 Tõrremäe 0:3
x 3:1
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
18 18:4 II
3 Kadrina 3:0

1:3
x 3:0
3:0
3:0 3:0
3:1
18 19:4 I
4 Rakvere AK 0:3
0:3
0:3
x 3:0
3:0
3:1

3:1
12 12:11 4.
5 Spordikool 0:3
0:3
0:3
0:3
x 3:0
1:3
3:2
5 7:17 6.
6 SVK II 3:2
0:3
0:3
0:3
0:3
x 1:3
3:1
5 7:18 7.
7 Vinni Sport 3:2
0:3
.0:3
1:3
3:1
3:1
x 3:2
10 13:15 5.
8 Estonian Cell 0:3
0:3
1:3
1:3
2:3
1:3
2:3
x 2 7:21 8.

 

II grupp

A) 1JVBr(kaitsevägi) E) SVK I
B) Tamsalu F) Simuna
C) Karkuse G) Ambla
D) Kadrina Keskkool (Kk) H)

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
1JVBr - Tamsalu E 27.10 18:30 Tapa 3:0
Kadrina Kk - Simuna T 28.10 18.30 Kadrina kool 3:0
Karkuse - Ambla N 30.10 19.30 Kadrina Spordihall 0:3

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus

Ambla - Simuna
N 06.11 19.00 Aravete 3:0
Tamsalu - Kadrina Kk N 06.11 19.00 Tamsalu 3:0
Karkuse - SVK I N 06.11 19.30 Kadrina Spordihall 1:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
1JVBr - Karkuse E 10.11 18.30 Tapa 3:0
Simuna - Tamsalu K 12.11 19.30 Simuna 0:3
SVK I - Ambla N 13.11 18.30 Aravete Spordihall 2:3

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Ambla - Tamsalu N 18.11 19.00 Aravete SH 0:3
Karkuse - Kadrina Kk N 20.11 19.30 Kadrina SH 3:1
SVK I -1JVBr N 18.11 18.30 Rakvere Spordihall 0:3

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
1JVBr - Ambla Tapa 2:3
Kadrina Kk - SVK I T 02.12 18.30 Kadrina 0:3
Simuna - Karkuse K 26.11 19.30 Simuna 0:3

 

6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus

Karkuse - Tamsalu N 04.12 19.30 Kadrina SH 0:3
SVK I - Simuna N 04.12 18.30 Rakvere Spordihall 3:0
1JVBr - Kadrina Kk E 15.12 18.30 .Tapa 3:0

 

7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Kk - Ambla T 09.12 18.30 Kadrina kool 2:3
Simuna - 1JVBr K 10.12 19.30 Simuna 0:3
Tamsalu - SVK I N 11.12 19.00 Tamsalu 3:0

 

Turniiritabel II alagrupp I ring



1 2 3 4 5 6 7 punktid suhe koht
1 1JVBr x 3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
2:3

16 17:3 I
2 Tamsalu 0:3
x 3:0
3:0
3:0
3:0
3:0

15 15:3 II
3 Karkuse 0:3
0:3
x 3:1
1:3
3:0
0:3

6 7:13 5.
4 Kadrina Kk 0:3
0:3
1:3
x 0:3
3:0
2:3

4 6:15 6.
5 SVK I 0:3
0:3
3:1
3:0
x 3:0
2:3

10 11:10 4.
6 Simuna 0:3
0:3
.0:3
0:3 0:3
x 0:3

0 . 7.
7 Ambla 3:2
0:3
3:0 3:2
3:2
3:0
x
12 15:6 III







x . . .

 

Lääne - Virumaa 2015. aasta Rahvaliiga II ring

I grupp

A) Kadrina E)1JVBr
B) Tõrremäe F) Tamsalu
C) Laekvere G) Ambla
D) Rakvere AK H) SVK I

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK - Tamsalu E 05.01 18:30 Rakvere SH 0:3
Laekvere-Ambla K 07.01 19.30 Muuga SH 3:2
Tõrremäe -SVK I N 08.01 20.00 Rahu hall 3:0
Kadrina -1JVBr N 08.01 18.30 Kadrina kool 3:0

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tamsalu -1JVBr T 13.01 19.00 Tamsalu SH 3:1
Ambla-Rakvere AK
N 15.01 19.00 Aravete SH 3:0
SVK I - Laekvere N 15.01 18.30 Rakvere SH 1:3
Kadrina-Tõrremäe N 15.01 18.30 Kadrina kool 2:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK-SVK I E 19.01 18.30 Rakvere SH 3:2
Laekvere-Kadrina K 04.03 19.30 Muuga SH 0:3
Tõrremäe-1JVBr N 05.02 20.00 Rahu hall 3:0
Tamsalu-Ambla .N 22.01 19.00 Tamsalu SH 3:0

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
1JVBr-Ambla 18.30 Tapa 0:3
SVK I - Tamsalu N 29.01 18.30 Rakvere SHl 1:3
Kadrina-Rakvere AK N 29.01 18.30 Kadrina kool 3:0
Tõrremäe-Laekvere N 29.01 20.00 Rahu hall 3:2

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
1JVBr-Laekvere E 02.02 18.30 Tapa 1:3
Rakvere AK-Tõrremäe E 02.02 18.30 Rakvere SH 0:3
Tamsalu-Kadrina N 05.02 19.00 Tamsalu SH 3:0
Ambla-SVK I N 05.02 19.00 Aravete SH 2:3

 

6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
1JVBr-SVKI E 09.02 18.30 Tapa 3:0
Laekvere-Rakvere AK K 11.02 19.30 Muuga 3:1
Tõrremäe-Tamsalu N 12.02 20.00 Rahu hall 3:0
Kadrina-Ambla N 12.02 18.30 Kadrina kool 2:3

 

7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Rakvere AK-1JVBr E 16.02 18.30 Rakvere SH 0:3
Ambla-Tõrremäe T 17.02 19.00 Aravete SH 3:1
SVK I-Kadrina T 10.03 19.30 Kadrina kool 0:3
Tamsalu-Laekvere N 19.02 19.00 Tamsalu SH 3:0

 

Turniiritabel I alagrupp II ring



1 2 3 4 5 6 7 8 punktid suhe koht
1 Kadrina x 2:3
3:0
3:0
3:0
0:3
2:3
3:0
14 16:9 III
2 Tõrremäe 3:2
x 3:2
3:0
3:0
3:0
1:3
3:0
16 19:7 II
3 Laekvere 0:3
2:3
x 3:1
3:1
0:3
3:2
3:1
12 14:14 5.
4 Rakvere AK 0:3 0:3
1:3
x 0:3
0:3
0:3
3:2
2 4:20 8.
5 1JVBr 0:3
0:3
1:3
3:0
x 1:3
0:3
3:0
6 8:15 6.
6 Tamsalu 3:0
0:3
3:0
3:0
3:1
x 3:0
3:1
18 18:5 I
7 Ambla 3:2
3:1
2:3
3:0
3:0
0:3
x 2:3
13 16:12 4.
8 SVK I .:.
0:3
1:3
2:3
0:3
1:3
3:2
x 3 .7:20 7.

 

II grupp

A)Vinni Sport E)Karkuse
B) Rakvere Spordikool F) Kadrina Kk
C) SVK II G) Simuna
D) Estonian Cell H) Laekvere II

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Kk-SVK II T 06.01 18:30 Kadrina kool 1:3
Spordikool-Simuna K 25.02 18.00 Rakvere SH 3:0
Estonian Cell-Karkuse K 07.05 18.00 Kunda SH 1:3
Vinni Sport-Laekvere II N 08.01 20.00 Vinni SH 2:3

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Kk -Estonian Cell T 13.01 18.30 Kadrina kool 3:0
Simuna -SVK II
K 14.01 19.30 Simuna SH 1:3
Spordikool-Vinni Sport K 14.01 18.00 Rakvere SH 1:3
Laekvere II-Karkuse K 14.01 19.00 Muuga SH 3:0

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-Laekvere II T 20.01 18.00 Rakvere SH 0:3
Estonian Cell-Simuna K 21.01 18.00 Kunda SH 3:1
Vinni Sport-SVK II N 22.01 20.00 Vinni SH 2:3
Karkuse -Kadrina Kk N 22.01 19.30 Kadrina SH 3:1

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-SVK II T 27.01 18.00 Rakvere SH 3:1
Simuna-Karkuse K 28.01 19.30 Simuna SH 0:3
Laekvere II-Kadrina Kk K 28.01 19.30 Muuga SH 2:3
Vinni Sport-Estonian Cell N 26.02 20.00 Vinni SH 3:0

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-Estonian Cell E 02.02 18.00 Rakvere SH 3:2
Kadrina Kk-Simuna T 03.02 18.30 Kadrina kool 3:0
Karkuse-Vinni Sport N 05.02 19.30 Kadrina SH 2:3
SVK II-Laekvere II N 05.02 18.30 Rakvere SH 0:3

 

6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere II-Simuna E 09.02 19.30 MuugaSH 3:0
Spordikool-Karkuse E 09.02 18.00 Rakvere SH 3:2
Estonian Cell-SVK II K 11.02 18.00 Kunda SH 0:3
Vinni Sport-Kadrina Kk N 19.02 20.00 Vinni SH 1:3

 

7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-Kadrina Kk E 16.02 18.00 Rakvere SH 3:0
Simuna-Vinni Sport K 18.02 19.30 Simuna SH 0:3
Estonian Cell-Laekvere II K 18.02 18.00 Kunda SH 0:3
Karkuse-SVK II N 19.02 19.30 Kadrina SH 0:3

 

Turniiritabel II alagrupp II ring



1 2 3 4 5 6 7 8 punktid suhe koht
1 Vinni Sport x 3:1
2:3
3:0
3:2
1:3
3:0
2:3
13 17:12 12.
2 Spordikool 1:3
x 3:1
3:2
3:2
3:0
3:0
0:3
13 16:11 11.
3 SVK II 3:2
1:3
x 3:0
3:0
3:1
3:1
0:3
14 16:10 10.
4 Estonian Cell 0:3
2:3
0:3
x 1:3
0:3
3:1
0:3
4 6:19 15.
5 Karkuse 2:3
2:3
0:3
3:1
x 3:1
3:0
0:3
11 13:14 14.
6 Kadrina Kk 3:1
0:3
1:3
3:0
1:3
x 3:0
3:2 11 14:12 13.
7 Simuna 0:3
0:3
1:3
1:3
0:3
0:3
x 0:3
0 2:21 16.
8 Laekvere II 3:2
3:0
3:0
3:0
3:0
2:3
3:0
x 18 20:5 9.
Viimati uuendatud Kolmapäev, 22 Aprill 2015 13:29  

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!