Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Ajakavad ja tabelid Lääne-Virumaa 2016. a. Rahvaliiga

Lääne-Virumaa 2016. a. Rahvaliiga

Prindi

I RING- I ja II alagrupimängud
II RING- selgitatakse Lääne-Virumaa meeste rahvaliiga paremusjärjestus I alagrupp, kohad 1 - 7 ja II alagrupp, kohad 8 - 14

argaiv1105

Võistkondadel esitada ülesandmislehed e-posti aadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. !!!!

Lääne - Virumaa 2016. aasta Rahvaliiga I ring - I alagrupp

 

A ) Kadrina SK E ) Vinni Sport
B ) Rakvere Ametikool (Ametikool) F ) Laekvere
C ) Rakvere Spordikool (Spordikool) G ) Tõrremäe
D ) SVK II

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-Laekvere E 2.11.15 18.00 Spordihall 0:3
Vinni Sport- SVK II N 5.11.15 20.00 Vinni SH 3:0
Tõrremäe-Ametikool N 5.11.15 20.00 Rahu hall 3:0

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere - SVK II K 11.11.15 19.00 Muuga SH 3:1
Spordikool-Tõrremäe E 30.11.15 18.00 Spordihall 0:3
Kadrina SK-Ametikool N 12.11.15 18.30 Kadrina kool 1:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-Kadrina SK K 18.11.15 18.00 Spordihall 0:3
Vinni Sport-Laekvere T 17.11.15 20.00 Rahu hall 3:1
Tõrremäe-SVK II N 19.11.15 20.00 Rahu hall 3:0

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tõrremäe-Vinni Sport E 23.11.15 20.00 Rahu hall 3:1
Spordikool-Ametikool K 25.11.15 18.00 Spordihall 3:1
Kadrina SK -SVK II N 26.11.15 18.30 Kadrina kool 3:0

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Ametikool-SVK II E 30.11.15 18.30 Spordihall 3:2
Laekvere-Tõrremäe K 2.12.15 19.00 Muuga 2:3
Vinni Sport-Kadrina SK N 3.12.15 20.00 Vinni SH 2:3

 

6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Ametikool -Vinni Sport E 7.12.15 18.30 Spordihall 2:3
Spordikool-SVK II E 7.12.15 18.00 Spordihall 3:0
Kadrina SK-Laekvere N 10.12.15 18.30 Kadrina kool 3:0

 

7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-Vinni Sport T 15.12.15 18.00 Spordihall 3:1
Laekvere-Ametikool K 16.12.15 19.00 Muuga 3:0
Tõrremäe-Kadrina SK N 17.12.15 20.00 Rahu hall 3:0

 

Turniiritabel I ring I alagrupp



1 2 3 4 5 6 7 punktid suhe koht
1 Kadrina SK x 1:3
3:0
3:0
3:2
3:0 0:3
11
13:8 II
2 Rakvere Ametikool 3:1
x 1:3
3:2
2:3
0:3
0:3
6 9:15 6.
3 Spordikool 0:3
3:1 x 3:0
3:1
0:3 0:3
9 9:11 (0,82) 5.
4 SVK II 0:3
2:3
0:3
x 0:3
1:3
0:3
1 3:18 7.
5 Vinni Sport 2:3
3:2
1:3 3:0
x 3:1
1:3
9
13:12 (1,08) 4.
6 Laekvere 0:3
3:0
3:0
3:1
1:3
x 2:3
10
12:10 III
7 Tõrremäe 3:0
3:0
3:0
3:0
3:1
3:2
x 17 18:3 I

 

Lääne - Virumaa 2016. aasta Rahvaliiga I ring - II alagrupp

 

A) 1JVBr (Tapa) E) Karkuse
B) Ambla SK F) Kadrina Kk
C) Simuna G) SVK I
D) Tamsalu

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tamsalu-Karkuse T 3.11.15 19.00 Tamsalu 3:1
Simuna-Kadrina Kk K 4.11.15 19.30 Simuna 1:3
Ambla-SVK I N 5.11.15 19.00 Aravete 3:2

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Kk -Tamsalu T 10.11.15 18.30 Kadrina kool 0:3
Simuna- SVK I
K 11.11.15 19.30 Simuna 0:3
Tapa-Ambla K 11.11.15 20.00 Tapa 0:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Simuna-Tapa K 18.11.15 19.30 Simuna 0:3
Tamsalu-SVK I N 19.11.15 19.00 Tamsalu 1:3
Karkuse-Kadrina Kk N 19.11.15 19.30 Kadrina SH 2:3

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tapa-Tamsalu kokkuleppel 20.00 Tapa 3:1
Karkuse-SVK I N 26.11.15 19.30 Kadrina SH 1:3
Ambla-Simuna N 26.11.15 19.00 Aravete 3:0

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tamsalu-Ambla T 8.12.15 19.15 Aravete SH 0:3
Kadrina Kk- SVK I T 1.12.15 18.30 Kadrina kool 0:3
Karkuse-Tapa N 3.12.15 19.30 Kadrina SH 0:3

 

6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tapa-Kadrina Kk K 9.12.15 20.00 Tapa 3:0
Simuna-Tamsalu K 9.12.15 19.30 Simuna 0:3
Ambla-Karkuse N 10.12.15 19.00 Aravete 3:1

 

7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina Kk-Ambla T 15.12.15 18.30 Kadrina kool 1:3
Karkuse-Simuna N 17.12.15 19.30 Kadrina SH 3:0
SVK I - Tapa T 15.12.15 18.00 Spordihall 2:3

 

Turniiritabel I ring II alagrupp



1 2 3 4 5 6 7 punktid suhe koht
1 1JVBr(Tapa) x 0:3
3:0
3:1
3:0
3:0 3:2
14
15:6
II
2 Ambla 3:0
x 3:0
3:0
3:1
3:1
3:2
17
18:4 I
3 Simuna 0:3
0:3 x 0:3
0:3
1:3 0:3


7.
4 Tamsalu 1:3
0:3
3:0
x 3:1
3:0
1:3
9
11:10 (1,1) 4.
5 Karkuse 0:3
1:3
3:0
1:3
x 2:3
1:3
4
8:15 6.
6 Kadrina Kk 0:3
1:3
3:1
0:3
3:2
x 0:3
5
7:15 5.
7 SVK I 2:3
2:3
3:0
3:1
3:1
3:0
x 14
16:8 III

---

 

Lääne - Virumaa 2016. aasta Rahvaliiga II ring - kohamängud 1 -7

 

A ) Tõrremäe E ) SVK I
B ) Kadrina SK F ) 1JVBr (Tapa)
C ) Laekvere G )Tamsalu
D ) Ambla

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Ambla - Tapa N 14.01 19.00 Aravete 3:0
Tamsalu-Laekvere
N 14.01
19.00
Tamsalu
0:3
Kadrina SK-Tõrremäe N 14.01 18.30 Kadrina kool 1:3

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
SVK I-Ambla
T 19.01 18.00 Spordihall 0:3
Tapa-Laekvere
kokkuleppel
20.00
Tapa
3:0
Kadrina SK-Tamsalu kokkuleppel
18.30
Kadrina kool
0:3

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere-Kadrina SK E 25.01
19.00
Muuga
0:3
SVK I - Tamsalu N 18.02 18.30 Spordihall 3:1
Ambla-Tõrremäe N 28.01 19.00 Aravete
3:1

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Ambla-Kadrina SK N 04.02
19.00
Aravete

3:1
Tõrremäe-SVK I
N 04.02
20.00
Rahu hall
1:3
Tamsalu-Tapa N 04.02 19.00 Tamsalu
3:1

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Tapa-SVK I
K 10.02
20.00
Tapa

3:1
Tamsalu-Ambla
N 11.02
19.00
Tamsalu

0:3
Tõrremäe-Laekvere
N 11.02
20.00
Rahu hall
3:0

 

6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere-SVK I
K 17.02
19.00
Muuga
3:0
Tapa-Kadrina SK
K 17.02
20.00
Tapa
3:1
Tõrremäe-Tamsalu
kokkuleppel
20.00
Rahu hall
3:0

 

7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Laekvere-Ambla
K 02.03
19.00
Muuga
3:0
Kadrina SK-SVK I
N 03.03
18.30
Kadrina kool
3:2
Tõrremäe-Tapa
N 03.03
20.00
Rahu hall
3:2

 

Turniiritabel II ring kohad 1 - 7



1 2 3 4 5 6 7 punktid suhe koht
1 Tõrremäe
x 3:1
3:0
1:3
1:3
3:2 3:0
11
14:9
III
2 Kadrina SK
1:3
x 3:0
1:3
3:2 1:3 0:3 5

9:14
7.
3 Laekvere
0:3 0:3 x 3:0
3:0
3:0 3:0
12
12:6
II
4 Ambla
3:1
3:1 0:3
x 3:0
3:0
3:0
15

15:3
I
5 SVK I
3:1 2:3
0:3 0:3
x 1:3
3:1
7

9:14
4.-5.
6 Tapa
2:3 3:1
0:3
0:3
3:1
x 1:3
7
9:14
4.-5.
7 Tamsalu
0:3
3:0
0:3
0:3 1:3
3:1
x 6
7:13
6.

 

Lääne - Virumaa 2016. aasta Rahvaliiga II ring - kohamängud 8-14

 

A) Vinni Sport E) Karkuse
B) Spordikool F) Kadrina Keskkool ( Kk)
C) Rakvere Ametikool(Ametikool) G) Simuna
D) SVK II

 

1. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-Ametikool
K 13.01
18.00
Spordihall
3:1
Vinni Sport-SVK II
T 12.01
20.00
Rahu hall
3:1
Simuna-Karkuse
K 13.01
19.30
Simuna
0:3

 

2. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Vinni Sport-Ametikool
T 19.01
20.00
Rahu hall
2:3
SVK II-Simuna
T 19.01
18.30
Spordihall
3:0
Kadrina Kk -Karkuse
T 19.01
18.30
Kadrina kool
3:0

 

3. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Kadrina KK-SVK II
T 26.01
18.30
Kadrina kool
3:1
Simuna-Ametikool
K 27.01
19.30
Simuna
0:3
Spordikool-Vinni Sport
K 27.01
18.00
Spordihall
3:0

 

4. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Spordikool-SVK II
E 01.02
18.00
Spordihall

3:0
Vinni Sport-Karkuse
T 02.02
20.00
Rahu hall
3:0
Kadrina Kk-Simuna
T 01.03
18.30
Kadrina kool
3:0

 

5. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Ametikool-SVK II
E 08.02
18.30
Spordihall

3:1
Vinni Sport-Kadrina Kk
T 09.02
20.00
Rahu hall
0:3
Spordikool-Karkuse
K 09.03
18.00
Spordihall
3:1

 

6. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Ametikool-Kadrina Kk
E 15.02
18.30
Spordihall
3:2
Spordikool-Simuna
T 16.02
18.00
Spordihall
3:0
Karkuse-SVK II
N 18.02
19.30
Kadrina SH
3:1

 

7. voor nädala- ja kuupäev algusaeg mängupaik tulemus
Simuna-Vinni Sport
K 02.03
19.30
Simuna
0:3
Spordikool-Kadrina Kk
K 02.03
18.00
Spordihall

3:0
Karkuse-Ametikool N 03.03
19.30
Kadrina SH

3:2

 

Turniiritabel II ring kohad 8 - 14



1 2 3 4 5 6 7 punktid suhe koht
1 Vinni Sport
x 0:3 2:3
3:1
3:0
0:3 3:0
10
11:10
11.
2 Spordikool
3:0 x 3:1
3:0
3:1
3:0
3:0 18

18:2
8.
3 Ametikool
3:2
1:3 x 3:1 2:3
3:2 3:0
11
15:11
10.
4 SVK II
1:3
0:3
1:3 x 1:3
1:3 3:0
3
7:15
13.
5 Karkuse
0:3
1:3
3:2
3:1
x 0:3
3:0
8
10:12
12.
6 Kadrina Kk
3:0
0:3
2:3
3:1 3:0
x 3:0
13 14:7
9.
7 Simuna
0:3
0:3 0:3
0:3
0:3
0:3
x

14.
Viimati uuendatud Reede, 18 Märts 2016 11:21  

Rivaal.ri.ee otsing


Jaga Virumaa võrkpalli!