Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised U-16 poisid karikavõistlustel teiseks!

U-16 poisid karikavõistlustel teiseks!

Pühapäeval lõppes Pärnus 8 võistkonna osavõtul kuni 16-aastaste poiste Eesti karikavõistlusteI finaalturniir. Kolm päeva kestnud turniiril saavutasid Rakvere Spordikooli poisid 6 võidu ja ühe kaotusega hõbemedalid.Saaremaa SK, Selver Tallinn SK II, Pärnu SK II, SK Tats ja Võru SK alistati tulemusega 2:0. Eriliselt tasavägise kohtumise pidasid Rakvere poisid Selver Tallinn SK I-ga, mis lõppes meie poiste 2:1 võiduga (kolmas otsustav geim 20:18). I koha otsustavas mängus kaotasid Rakvere poisid küll 0:2, kuid teise geimi eduseisust 18:14 olid ka meil omad võimalused. Rakvere Spordikooli võistkonnas mängisid: Tony Tammiksaar, Ivory Õuekallas jaSander Kaasik Rakvere Reaalgümnaasiumist, Rainer Liinve jaKristjan Kraus Rakvere Gümnaasiumist,võistkonna kapten Romi Aros Rakvere Põhikoolist, Aleks Uusküla,Martin Stadnik ja Kalev Rannar Müntser Kadrina Keskkoolist.Turniiri nelja parima mängija hulka kuulus kindlalt Tony Tammiksaar. Samal ajal toimunud U-16 tüdrukute turniiril saavutasid Rakvere tüdrukud samuti teise koha.