Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised L-Viru võrkpalliuudised

Võrgukarika napsasid Sõmeru/Rivalte Mets pallurid

Esmaspäeva õhtul Rakvere spordihallis peetud põnevuslahinguga jõudsid lõpule Lääne-Virumaa meeste tänavused karikavõistlused võrkpallis.

argaiv1677

 

Rakvere võõrustas laste võrkpalli karikasarja

Rakvere spordihall võõrustas läinud nädalal Eesti C-vanuseklassi poiste võrkpalli karikavõistluste teist finaalturniiri, kus kohtadele 9.-17. oli mängimas üheksa võistkonda.

 

Koduses võrkpalli karikasarjas tulekul poolfinaalid

Lääne-Virumaa meeste võrkpalli karikavõistlustel jõudis poolfinaali Kirde kaitseringkonna esindus, kes pärast 3:1 võitu ning 1:3 kaotust oli otsustavas kuldses geimis skooriga 15:4 parem Rakvere spordikooli A-vanuseklassi meeskonnast.

 

Lääne-Viru võrkpalli rahvaliiga ootab registreerima

Võrkpalliklubi Rivaal kutsub Lääne-Virumaa võrkpallimeeskondi kirja panema peagi mängudega alustavale rahvaliiga turniirile.

 

Võrgukoondis alustab täna EM valikturniiri

Eesti meeste võrkpallikoondis, kuhu kuulub nurgaründajana ka Rakverest pärit pallur Martti Juhkami, osaleb tänasest pühapäevani Belgias Kortrijki linnas toimuval Euroopa meistrivõistluste esimesel valikturniiril.

 

Võrkpallipronks Sõmeru/Rivalte meestele

Lääne-Virumaa meeste 2012. aasta võrkpallimeistrivõistlustel selgus läinud nädalal kolmanda koha saanud meeskond, pronksmedali pälvis Sõmeru/Rivalte, kes kahe võiduni peetavas seerias alistas üsna tasavägistes ja võistluslikes mängudes Tõrremäe I võistkonna skooridega vastavalt 3:2 ja 3:0.

 

Rainer Vassiljev: käbi, kes kukkus kännust kaugele

Kui vend Rannar läks isa eeskujul poliitikasse, siis Rainer Vassiljev andis juba seitsmeaastase põnnina sõrme võrkpallile ja nii jäigi. Lühikese kasvu tõttu keskkooli lõpetamise järel palliplatsilt treeneripingile kolinud Vassiljev tüüris tänavu kõigest 28aastaselt Tartu Pere Leiva nii Eesti kui ka Baltikumi võrkpallimeistriks.

 


Lehekülg 2 / 9

Jaga Virumaa võrkpalli!