Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised

Rakvere Grossi Toidukaubad meeskond hooajal 2010/11

Rakvere_GT_2010_2011
Selline on Rakvere Grossi Toidukaubad meeskond algaval hooajal! Lisaks meeskonna uue hooaja esindusfotole leiad rivaal.ri.ee saidilt ka esindusmeeskonna algava hooaja koosseisu: kes hoiavad üleval Rakvere võrkpalli au algaval hooajal, näed siit.
 

Rakvere noored tulid Narvas kolmandaks

Läinud nädalalõpul Narvas peetud Vladimir Nikolajevi mälestusturniiril noormeeste A-vanuseklassile saavutas Rakvere Spordikooli meeskond kolmanda koha.

argaiv1105

Kaks paremat olid Daugavpils ja Narva, rakverlaste järel tuli neljandaks Jelgava ja viiendaks Valga.

 

Võrgumehed said hetkevormist hea ülevaate

Rakvere Grossi Toidukaubad meeskond pidas laupäeval Narvas V. Nikolajevi mälestusturniiri raames neli lühendatud kohtumist, millest võitis kolm.

Daugavpilsile jäädi tasavägises heitluses alla 1:2, teist Läti esindust Kuldigat võideti omakorda 2:1, Eesti esiliiga klubi Tallinna Tefat 2:0 ja kohalikku Narva meeskonda 2:1. "Mõte oligi selles, et kõik mehed saaksid mängida ja selles suhtes täitis turniir meie jaoks oma ülesande," lausus rakverlaste peatreener Mati Merirand. "Mängupiltki oli täitsa normaalne."

 

Rakvere Grossi Toidukaubad mängib Narvas

Rakvere Grossi Toidukaubad võrkpallimeeskond siirdub eeloleval nädalalõpul Narva, kus osaletakse traditsioonilisel, Vladimir Nikolajevi mälestuseks 12. korda peetaval hooajaeelsel turniiril.

Jõuproovil teevad rakverlaste juhendaja Mati Meriranna teatel kaasa kokku viis klubi, kelle hulgas on veel võõrustajate Narva ja üks Tallinna esindus ning kaks Läti (eeldatavasti Kuldiga ja Daugavpils) meeskonda.

Rivaal.ri püüab kodulehe külastajaid jooksvalt Narva SK Eneria saalis toimuvaga kursis hoida.

VK RIVAAL

 

Schenkeri liiga esimesed mängud peetakse 16. oktoobril

Schenker League 2010Schenkeri liiga ehk Eesti-Läti ühissarja esimesed mängud peetakse 16. oktoobril, üheteistkümne meeskonna esitlemine toimub Tallinnas kaks päeva varem, teatab volley.ee. Esmakordselt on baltlastega ühes seltskonnas Kaliningradi Dünamo/Jantar, Venemaa superliigas mängiva Kaliningradi klubi lähim reserv.

 

Uueks hooajaks rivaal.ri.ee uues kuues!

VK Rivaal

Algava 2010/2011 saalivõrkpallihooaja eel avas VK Rivaal / Rakvere Grossi Toidukaubad uue kodulehekülje!

Võrreldes vana koduleheküljega on lisandunud nii funktsionaalsust kui värve. Muudatustest paljud on tehtud, mõeldes sinu kui lehekülje külastaja mugavusele.

 


Lehekülg 28 / 28

Jaga Virumaa võrkpalli!