Võrkpalliklubi Rivaal / Lääne-Virumaa võrkpall

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust
Võrkpalliklubi Rivaal Uudised VK Rivaali uudised

Noored võistlustules!

7.-8. novembril toimunud Eesti noorte U-18 poeglaste võrkpalli KV II finaalturniiril saavutati I koht, mis tagas õiguse üleminekumängudele,et võidelda endale koht EVF karikavõistluste I finaalturniiril.Esimesel võistluspäeval võideti Tartu Salvat 3:0 ja Selver Tallinn II 3:1, teisel võistluspäeval tuli tunnistada VK Täht tallinn 3:2 paremust ( 5.geim 15:13), kuid kindel 3:0 võit Narva Energia SK üle tagas Rakvere Spordikoolile turniirivõidu. Järgnesid VK Täht Tallinn, Narva Energia SK,Tartu Salva ja Selver Tallinn II. Võistkonnas mängisid Karlo-Remy Kallend, Markus Puusaar,Romet Viiber, Tambet Talv,Egert Pent, Tony Tammiksaar, Markkus Tiit Järv ja Romi Aros.

argaiv1105

 

13.novembril toimunud Eesti noorte U-16 poiste võrkpalli KV tsooniturniiril saavutasid Rakvere Spordikooli poisid kindlalt esikoha, mis tagas pääsu U-16 poiste võrkpalli KV finaalturniirile.Mängude tulemused: Tartu Salvaga 2:0; Pärnu Spordikooliga 2:0;Paide VK- ga 2:0;Tartu SS Kaleviga 2:0. Teisena pääses edasi Pärnu Spordikool II.Võistkonnas mängisid Tony Tammiksaar,Romi Aros, Ivory Õuekallas, Aleks Uusküla,Martin Stadnik,Kristjan Kraus, Rainer Liinve, Sander Kaasik.

 

 

 

"Rakvere Karikas" II etapp

10.novembril 2015.a. toimunud "Rakvere Karika" II etapist võttis osa 8 võistkonda "C" vanuseklassis ja 18 võistkonda minivõrkpallis. "C"vanuseklassis mängiti kahes neljaliikmelises alagrupis, millest kaks esimest moodustasid finaalgrupi, kes mängisid kohtadele 1.-4. ja alagruppide kolmas, neljas selgitasid kohad 5.-8.

Üldine paremusjärjestus kujunes järgmiseks: 1.Rakvere Spordikool I (Tony Tammiksaar, Romi Aros, Ivory Õuekallas, Martin Stadnik, Aleks Uusküla, Kalev Rannar Müntser); 2. Saaremaa SK (Robin Alba,Karl Erik Tänav, Osklar Kivi,Kaarel Vokk,Andres Sui, Mattias Andreas Kaerma,Andre Koppel);3. Selver Tallinn (Timo Ander Lõhmus,Marcus Kuusk, Jakob Richard Proos, Erkki Koitla, Jan Seilenthal,Markus Maila);4. Võrkpalliklubi Täht; 5. Selver Tallinn II; 6. Narva Energia SK (M); 7. Narva Energia SK (B); 8.Rakvere Spordikool II.

Minivõrkpalli 18 võistkonda mängisid 2 tugevusgrupis. Esimese tugevusgrupi paremusjärjestus:1.Selver Tallinn I (Christopher Tamberg, Albert Väli,Karl-Erik Jervson,Krister Õun,Ekke Gross,Alex Eric Aru,Merttin Laaniste); 2.Rakvere Spordikool I (Tanel Jaagup Sillajõe, Kristjan Kunnus,Karl Julius Lahe,Mattias Kask,Marten Mikker) 3.Võrkpalliklubi"Täht"I (Jan Marcus Topp,Patrick Mauer,Hans Harald Peep,Markus Nirk Müür) 4.Saaremaa SK; 5. Narva Energia SK (B); 6. Rakvere Spordikool II; 7. Tartu Kalev; 8. Narva Energia SK(M) 9.Võrkpalliklubi Täht II; 10.Selver Tallinn III; 11.Paide VK;12.Selver Tallinn II.

Teise tugevusgrupi paremusjärjestus:1.Selver Tallinn IV (Robi Zirk,Gustav Eric Klauks, Rasmus Treier, Mark Makarov); 2. Selver Tallinn V (Kaspar Johannes Levo,Rasmus Klaas,Mikk Markus Tass, Ahmad Muhhamedsin, Edvard Malikov, Hugo Hansen,Mairon Moisto); 3.Kadrina Keskkol (Gregor Vool,Andreas Uusküla,Sten Umerov,Karl-Martin Laasberg,Marten-Romet Rindberg)4.Paide VK II; 5.Rakvere Spordikool III; 6.Rakvere Spordikool IV.

Järgmine etapp toimub 09.detsembril 2015.a. Rakvere Spordihall

 

i

 

Noored võrkpallurid võistlustel!

Noormeeste "A"vanuseklassi noorem aastakäik mängis nädalavahetusel rahvusvahelisel võrkpalliturniiril "Hotell Narva" karikatele. Esimesel päeval alistasid Rakvere spordikooli poisid Tallinna Audentese 3:0, MoskvaBurevestniku 3:0 ja Sankt-Peterburgi Primorski SK 2:1.Teisel päeval võideti Moskva Fortunat 3:0, kuid otsustavas lahingus jäädi alla Narva Energia SK-le 2:1 (26:28;26:24;22:25) ja seetõttu jäädi turniiril II kohale.Võistkonnas mängisid Karlo-Remy Kallend, Siim Umerov, Mario Vool, Tambet Talv,Renno Laaniste, Deivid Armulik, Tony Tammiksaar, Markus-Tiit Järv ja Markus Puusaar.

Eelmise nädala laupäeval mängisid "C"vanuseklassi poisid Jüril "Jõudi" noorte meistrivõistlustel.10 võistkonna hulgas saavutasid Rakvere poisid II koha.Esineliku finaalmängudel alistasid Rakvere poisid SK Tatsi 2:0, Tallinna Selveri 2:0,kuid otsustavas mängus jäädi alla Pärnu SK-le 1:2.Võistkonnas mängisid Tony Tammiksaar, Rainer Liinve, Romi Aros, Kristjan Kraus,Ivory Õuekllas, Martin Stadnik,Aleks Uusküla, Sander Kaasik.

 

"Rakvere Karikas" alustas taas!

5 etapiline võrkpalliturniir "Rakvere Karikas" alustas uut võistlushooaega 15.oktoobril. I etapist võttis osa 8 võistkonda "C" vanuseklassis ja 13 võistkonda minivõrkpallis.

"C" vanuseklassis mängiti kahes neljaliikmelises alagrupis, millest kaks esimest moodustasid finaalgrupi, kes mängisid kohtadele 1.-4. ja alagruppide kolmas, neljas selgitasid kohad 5.-8.

Üldine paremusjärjestus kujunes järgmiseks:1.Rakvere Spordikool I (Tony Tammiksaar, Romi Aros, Rainer Liinve,Kristjan Kraus, Ivory Õuekallas, Martin Stadnik) 2. Selver Tallinn (Timo Ander Lõhmus,Mathias Külvi,Marcus Kuusk, Kris Gustav Talvist, Rauno Haidla, Kaur Karp,Christopher Tamberg) 3. Võrkpalliklubi Täht (Karl-Oskar Pajus, Kaur Allan Lips,Kermo Lepp,Anre Kuusk, Timmo Türk, Karl Jakob Palmiste, Artur Valdeko Paavel; 4. Narva Energia SK (M); 5. Paide Võrkpalliklubi; 6.Rakvere Spordikool II; 7.Narva Energia SK (B); 8. Tallinna Spordiselts Kalev.

Minivõrkpalli 13 võistkonda mängisid 2 tugevusgrupis.Esimese tugevusgrupi paremusjärtus:1.Selver Tallinn I (Christopher Tamberg, Albert Väli,Karl-Erik Jervson,Ain-Rasmus Jürgens,Krister Õun,Ekke Gross,Alex Eric Aru); 2.Võrkpalliklubi"Täht"I (Tristan Türk,Mattias Kaljuvee,Joosep Kukk,Martin Väli, Johann Üprus,Praveen Ananthan);3.Rakvere Spordikool I (Tanel Jaagup Sillajõe, Kristjan Kunnus,Karl Julius Lahe,Mattias Kask,Marten Mikker);4. Narva Energia SK (B);5. Rakvere SK II;6.Tartu Kalev I;7.Võrkpalliklubi Täht II.

Teise tugevusgrupi paremusjärjestus:1.Narva Energia SK(M);2.Tartu Kalev II;3.Selver TallinnII;4.Selver Tallinn III;5.Kadrina Kk;6.Tallinn Spordiselts Kalev.

Järgmine etapp toimub 10.novembril 2015.a algusega kell 10,00 Rakvere Spordihallis.

 

 

2016.aasta meeste rahvaliiga registreerimine!

Võrkpalliklubi Rivaal ootab 2016.aasta meeste rahvaliigast osavõtvaid võistkondi endast teada andma.

Registreerimine telefonil 5102 457 või e-posti aadressil: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. kuni 8. oktoobrini 2015.a.

 

KUTSE VÕRKPALLITREENINGUTELE!

Rakvere Spordikool ootab I-V klassi poisse ja tüdrukuid võrkpallitreeningutele Rakvere Spordihalli.

POISID: ESMASPÄEV,KOLMAPÄEV,REEDE,algus kell 14.00

TÜDRUKUD: ESMASPÄEV,KOLMAPÄEV,NELJAPÄEV, algus kell 14.00

Spordialade valikul tea, et võrkpall on mõnus ja tore mäng.

VALI VÕRKPALL!!! VÕRKPALL ON VÕRRATU!!!

 

Pätsi rannavõrkpalli rahvaturniir

Võrkpalliklubi Rivaal korraldab Võsu rannas, 18.juulil 2015.aastal, traditsioonilise Pätsi rannavõrkpalli rahvaturniiri(mehed ja meesveteranid). Registreerimine kohapeal kella 10.30 ja võistluste algus kell 11.00. Võistluste peakohtunik on Mati Merirand (tel. 5102 457).

 


Lehekülg 4 / 28

Jaga Virumaa võrkpalli!